Specializētie auto kopšanas līdzekļi Detail auto care

Detail auto kopšanas līnija, kas tika izveidota 2019. gadā, īsā laika periodā saņēma daudzu profesionāļu un automašīnu entuziastu atzinību un šobrīd ir atpazīstama un bieži sastopama profesionāļu plauktos.

Detail auto care sērijā ietilpst viss produktu klāsts, kas nepieciešams, lai saudzīgi koptu automašīnas interjeru un ārpusi, ietverot sevī gan kopšanas, gan arī augstas kvalitātes virsbūves aizsargpārklājumus, kā hydro wet coat sintētisko vasku, Quartz reload - keramikas aizsargpārklājumu, kā arī pašu keramiku Quartz reload. 

Visi zīmola Detail auto care produkti atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem; ražošanā tiek izmantotas slavenu ārvalstu piegādātāju izejvielas. Pateicoties GRASS ražošanas bāzei un vismodernākajām iekārtām, kontrole tiek veikta visos produktu radīšanas posmos.

Mūsu uzdevums ir palīdzēt automašīnu kopšanas un tīrīšanas speciālistiem sasniegt visaugstāko kvalitāti: Sasniegt augstāku servisa līmeni, paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu un nodrošinot augstas kvalitātes produktus.

Mūsu produkciju Detaileri un automazgātavas ir loti augsti novērtējuši Latvijas tirgū un ļoti bieži to iekļauj savos ikdienas darbos.

Auto Eksterjeram

DETALIZĒTA AUTO ĶĪMIJA VIRSBŪVES KOPŠANAI

Auto Interjeram

DETALIZĒTA AUTO ĶĪMIJA SALONA KOPŠANAI

Detail aksesuāri


Detail auto care piederumi un aksesuāri auto kopšanai

Mūsu populārākie produkti

HYDRO WET COAT (HW), sintētiskais vasks

         Spied šeit          


IRON, dzelzs un rūsas nogulšņu likvidēdšanai

Spied šeit


GENERAL QUARTZ (GQ), keramiskais pārklājums

Spied šeit


HYDRO SHAMPOO (HS), šampūns ar hidrofobu

Spied šeit


Vēlies uzzināt par produkciju vairāk, pajautā!

Ja tev ir kādi jautājumi par kādu no mūsu līdzekļiem , pielietojumu, sastāvu vai arī kādu citu sev interesējošu jautājumu, aizpildi anketu un mūsu speciālists ar tevi sazināsies.0
 .