www.grassbaltic.lv

Par mums

Esam 2015. gadā dibināts uzņēmums, kas Latvijas tirgū piedāvā kvalitatīvos GRASS tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus auto mazgātavām, transporta kompānijām, autoservisiem, detail auto kompānijām. Piedāvājam profesionālus  tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus restorāniem, kafejnīcām, bāriem , klubiem, birojiem, sporta klubiem, uzkopšanas servisa kompānijām, municipālajām organizācijām kā arī pārtikas ražošanas uzņēmumiem un citām rūpnieciskajām ražotnēm.

Mūsu vīzija

Uzsākot savu darbību, lielāko uzsvaru likām uz auto kopšanas un mazgāšanas jomu, jo šīs sadaļas produkti  būtiski atšķiras no Latvijā peejamajiem mazgāšanas līdzekļiem. Šobrīd mums ir pieejams arī plašs detail produktu klāsts.

Filozofija

GRASS produktu filozofijas pamatā ir bezkontakta mazgāšana, kas tiek panākta ar aktīvo putu palīdzību, tādejādi nodrošinot minimālu fizisku iedarbību uz automašīnas krāsojumu.

Balstamies

GRASS mazgāšanas līdzekļi ir izstrādāti balstoties uz produktu virsmaktīvo vielu iedarbību, nevis uz mehānisku virsmas attīrīšanu, tajā pat laikā nodrošinot maksimāli labu rezultātu, pie tam nekaitējot nevienam no zināmajiem auto ražošanā izmantojamajiem materiāliem.

Mērķis

Izmantojot GRASS produkciju, Jums vairs nav jābaidās par hromēto vai plastmasas detaļu oksidāciju  un citiem ķīmiskiem bojājumiem, kā arī šis mazgāšanas veids ir vispateicīgākais automašīnām, kuras ir apstrādātas ar īpašajiem keramiskajiem materiāliem, tādā veidā paildzinot to darbības mūžu un saglabājot nevainojamo izskatu iespējami ilgāku laiku.

Balstoties uz šiem pašiem principiem ir izstrādāti arī līdzekļi telpu un ražošanas objektu tīrīšanai un mazgāšanai. Šobrīd esam plānojuši padziļināti pievērsties arī pārtikas rūpniecības uzņēmumiem, kas palīdzēs attīrīt pārtikas ražošanas iekārtas. 

Mūsu mērķis ir piemeklēt labāko risinājumu katram klientam un sadarbības partnerim. Mēs esam ieinteresēti, lai Jūs iegūtu maksimāli tīru rezultātu pēc iespējas īsākā laikā ar saudzīgajiem Grass kopšanas līdzekļiem. 

0

Pirkumu grozs