www.grassbaltic.lv
Grassbaltic Sadzīves ķīmija
Pasūtijumu vari veikt sadaļā E-veikals

Grassbaltic sadzīves ķīmijas piedāvājums

Paklāju un tekstila tīrīšanas līdzekļi

Paklāju un tekstila auduma tīrīšanas līdzekļi

Vannas istabas tīrīšanas līdzekļi

Vannas istabas tīrīšanas līdzekļi

Cepeškrāsns un plīts, tauku un piedegumu tīrīšanas līdzekļi

Cepeškrāsns un plīts virsmu tīrīšanai

Dažādu virsmu tīrīšanas līdzekļi

Dažādu virsmu tīrīšanai

Trauku mazgāšanas līdzekļi
Trauku mazgāšanas līdzekļi

Ziepes roku mazgāšanai
Ziepes

Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzekļi
Stikļu un spoguļu tīrīšanai

Veļas mazgāšanas līdzekļi
Veļas mazgāšanas līdzekļi

Grill Professional

Jauna formula. Virtuves tīrīšanas līdzeklis. Līdzeklis tauku, piecepumu, tīrīšanai no cepamām pannām, ēdienu gatavošanas plītīm, daudzfunkcionāliem katliem, griliem, taukvāres katliem, cepeškrāsnīm un mikroviļņu krāsnīm. Satur aktīvas tauku sadalīšanas sastāvdaļas, kas palīdz nodrošināt ātrāku rezultātu ar mazāku piepūli.

Gloss - vannas istabas tīrīšanas līdzeklis

Universāls tīrīšanas līdzeklis visām skābes izturīgām virsmām. Piemērots dušas, vannas, tualetes, izlietņu, flīžu un cita aprīkojuma tīrīšanai. Uzreiz noņem kaļķakmens, sāls nogulsnes, rūsu, urīnakmeņus un citus ieēdušos un vecus netīrumus. Piešķir spīdumu, saglabājot efektu vairākas dienas.

Smell Block Professional, līdzeklis nepatīkamu smaku neitralizēšana.

Līdzeklis tabakas smaku neitralizēšanai, pēc ugunsgrēka dedzinošām smaržām, dzīvnieku nepatīkamām smakām. Šis līdzeklis ļoti effektīvi tiek galā ar vissnepatīkamākajām smakām. Ir savs patīkams aromāts. 

DOS-GEL PROFESSIONAL - TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS TUALETĒM UN VANNAS ISTABĀM

Universāls tīrīšanas gēls DOS-GEL  uz aktīvā hlora bāzes, paredzēts dezinfekcijai un balināšanai. Ideāli piemērots klozetpodu, vannu, izlietņu, flīžu, noteku,  grīdu un darba virsmu tīrīšanai.  Piemīt dezinficējošas īpašības,  notīra pelējumu un sēnīti.  Līdzekļa tvaiki aizsargā pret ”lidojošiem” mikrobiem.  Biezā formula ļauj līdzeklim ilgāk palikt uz apstrādājamās virsmas, turpinot iedarboties.

GLOSS - efektīvs tīrīšanas līdzeklis vannai un duškabīnēm ar spīduma efektu

Universālais tīrīšanas līdzeklis uz citronskābes bāzes Gloss vannas istabas tīrīšanai. Piemērots vannu, dušas kabīņu, santehnikas, porcelāna izstrādājumu un flīžu tīrīšanai no  kaļķakmeņa, rūsas, ziepju traipiem un sāļu nosēdumiem. Efektīvi noņem sarežģītu un dziļi  iestāvējušos piesārņojumu. Droši izmantojams akrila vannām. Piešķir virsmai tīru un spožu  izskatu, saglabājot efektu uz vairākām dienām.

0

Pirkumu grozs