ATVAINOJAMIES, ŠOBRĪD ŠIM PIEDĀVĀJUMAM IR BEIDZIES DERĪGUMA TERMIŅŠ.Komplektā par 7,50 € ietilpst:

AZELIT 600 ml - līdzeklis paredzēts virtuvei pret taukiem un piedegumiem, ideāli piemērots, lai tiktu galā arī tvaika nosūcēju režģa netīrumiem un grila restēm kā arī cepeškrāsns tīrīšanai.


UNIVERSAL CLEANER 600 ml - universāls līdzeklis visām virsmām, viegli noņem netīrumus un neatstāj švīkas. Ideāls palīgs plastikāta logu rāmju notīrīšanai. Var pielietot arī mēbeļu tīrīšanai no dažādiem traipiem.


GLOSS 600 ml - līdzeklis piemērots vannas istabas tīrīšanai no kaļķakmens un rūsas. Līdzeklis īpaši piemērots akrila vannu mazgāšanai, kā arī izlietņu un stikla duškabīņu tīrīšanai.

Dāvanā saņem vienu no trim tīrīšanas līdzekļiem:

DOS-GEL 750 ml - Universāla tīrīšanas želeja, balstīta uz aktīvā hlora dezinfekcijas un balināšanas īpašībām. Ideāli piemērots tualešu, vannas istabu, izlietņu, flīžu, kanalizācijas, drenāžu, grīdu un darba virsmu tīrīšanai. Līdzeklim ir dezinficējošas īpašības, noņem pelējumu un sēnītes.

DIGGER GEL 750 ml - Augsti efektīvs līdzeklis aizsērējumu un sablīvējumu likvidēšanai kanalizācijas un notekcaurulēs. Ātri izšķīdina tauku un olbaltumu nogulsnējumus, matus, pārtikas atliekas, darbojas notekcauruļu visā garumā. Pateicoties biezai formulai, ilgāk aizkavējas uz notekcauruļu sienām, turpinot iedarboties uz aizsērējumu.

WC-GEL 750 ml - Mazgāšanas līdzeklis uz skābju bāzes klozetpodu, porcelāna izstrādājumu, flīžu tīrīšanai no  kaļķakmens, rūsas traipiem, sāļu nogulsnēm. Veicina nepatīkamās smakas likvidēšanu,  iznīcina mikrobus. Tīrīšanas līdzekļa gēlveida struktūra nodrošina tā ekonomisku izlietojumu.  


Piesakies speciālajam sadzīves ķīmijas komplekta piedāvājumam aizpildot pieteikuma formu

Nosūti savu pieprasījumu un kāds no GRASS Baltic pārdošanas nodaļas sazināsies ar Tevi vai nu e-pastā vai telefoniski.
0
 .