www.grassbaltic.lv

Kā pareizi mazgāt automašīnu

Vai esi aizdomājies, kā pareizi mazgāt auto, ar ko labāk mazgāt, vai kapēc vispār mazgāt? Zemāk mēs tev pastāstīsim, kas ir trīs pakāpju mazgāšana, kā pareizi mazgāt auto un ar ko labāk to darīt. Un kādas ir lielākās kļūdas, ko cilvēki pieļauj mazgājot savu automašīnu un pie kādām sekām tās noved.

Kas vispār ir trīs pakāpju mazgāšana?

Automašīnas trīs pakāpju mazgāšana ir automašīnas virsbūves mazgāšana, kura sastāv no trīs posmiem;

  1. Automašīnas virsbūves bezkontakta mazgāšana ar aktīvajām putām (priekšmazgātāju)
  2. Automašīnas virsbūves manuālā mazgāšana ar švammi izmantojot, šampūnu (lubrikantu) 
  3. Sintētiskā vaska uzklāšana, kurš nodrošina aizsargpārklājumu , labas hidrofobiskās īpašības un automašīnu lakojuma spīdumu.

Kapēc automašīnu vispirms vajadzētu mazgāt ar aktīvajām putām un pēc tam ar šampūnu?

Mazgāšanas ar aktīvajām putās ir ļoti viegls proces., jo viss kas ir nepieciešams būs augstspiediena mazģašanas ierīce vai epoca smidzinātājs, aktīvās putas , kā arī ūdens padeve - dārza šlauka vai tamlīdzīgi. Savu auto sākt mazgāt ar aktīvajām putām ir nepieciešams , jo aktīvās putas atmiekšķē netīrumus un stipri piekaltušus traipus, jūs spējat nomazgāt savu auto bez fiziskas piepūles, kā švammes vai mikrofibras. Bet tas nenozīmē , ka varat savu auto mazgāt tikai ar aktīvajām putām. Lai pēc iespējas labāk to nomazgātu būs jālieto šampūns , - tā galvenās funkcijas ir veidot lubrikanta slāni starp šavammi un automašīnu lakojumu. Tas ir svarīgi , lai jūs neskrāpētu savu automašīnas lakojuma slāni un viegli tiktu galā ar automašīnas statiskajiem netīrumiem, ar kuriem aktīvās putas netiek galā.

Kā pareizi mazgāt ar aktīvajām putām?

  1. Pārliecinaties kāda ir aktīvo putu koncentrācija un pareizi izlasiet jaukšanas proporciju, ielejiet vajadzīgo daudzumu putu pudelē.
  2. Uzklājiet aktīvās putas uz automašīnas virsbūves kustībā no apakšas uz augšu, lai vēlāk neveidotos notecējumi.
  3. Pagaidiet 2-3 minūtes , lai aktīvās putas paveic savu darbu un atmiekšķē netīrumus.
  4. Rūpīgi noskalojiet automašīnas virsbūvi kustībā no apakšas uz augšu, šādi labāk varēsiet nomazgāt auto un redzēsiet vietas kur jānoskalo labāk.


Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Vidus bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas vidū. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī pa labi un pa kreisi.

Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.


Šajā video uzzināsi kā pareizi un kapēc mazgāt savu automašīnu.

0

Pirkumu grozs