www.grassbaltic.lv

Autoķīmija un aprīkojums pašapkalpošanās automazgātavām

Vadošais profesionālās autoķīmijas vairumtirgotājs Latvijā. Grassbaltic ir officiālais  Grass rūpnīcas pārstāvis Latvijas teritorijā. Mēs piedāvājām augstākās kvalitātes autoķīmiju un aprīkojumu pašapkalpošanās automazgātuvēm , tajā iekļaujas augstākās kvalitātes Aktīvās putas , Šampūni , Vasks ātrākai nožūšanai, Vasks hidrofobiskai noturībai , Pulveris , kā arī ar automazgātuvām saistošas aprīkojums ,augstpiediena iekārtas ,putu ģenerātori ,putu komplekti , remonta komplekti , dīzes , dozatroni, šlaukas u.c tipa aprīkojums , vairāk vari skatīt sadaļā zemāk , tur tu atradīsi visu sev interesējošo informāciju un preču aprakstus , cenu un pielietojumu, spied zemāk.

Pasūtijumus vari veikt sadaļā E-veikals vai arī zvanot pa tālruni 25001001, konsultējoties mēs palīdzēsim tev izvēlēties labāko un effektīvāko variantu.

Spied šeit


Augstākās kvalitātes aktīvās putas automazgātavām

Augsta effektivitāte💎

Grassbaltic aktīvās putas, autopriekšmazgāšanai pašapkalpošanās automazgātuvēm

Augstas mazgāšanas spējas 🧼

Grassbaltic žāvēšanas vasks , ar augstu ūdensatgrūšanas effektu

Augstas ūdens- atgrūšanas spējas 💦

Aktīvās putas rozā krāsā

      Krāsainas putas 🌸

Grassbaltic atlaižu sistēma pašapkalpošanās automazgātuvēm

Elastīga atlaižu sistēma pašapkalpošanās automazgātuvēm.

Ņemiet vērā , ka mūsu vietnē ir izvietotas mūsu pārdošanas cenas ,lai uzzinātu jums interesējošo informāciju, jūsu piedāvājumu, lūgums sazināties ar mums ēpastā [email protected] vai arī pa tālruni 25001001

Aktīvās putas pašapkalpošanās mazgātuvēm

Kad jūsu pašapkalpošanās automazgātavā tiek izmantotas GRASS putas, klienti var bez grūtībām notīrīt stingrus netīrumus, tostarp: piekaltušus netīrumus , putekļus , eļlas un bitumena traipus , biloģiskos piesārņojumus , piemēram , kukaiņu palieku pēdas. Šīs aktīvās putas ir pieejamas ekonomiskās koncentrātu iepakojumus. Varat brīvi izvēlēties no vairāk kā 15 veidu aktīvajām putām, tās atšķiras pēc koncentrātības pakāpes un citiem faktoriem. Iespējams iegādāties arī rozā putas Active foam magic 🌸, šīs putas ir īpašas ar to , ka saskarē ar ūdeni tās paliek baltas un nekrāso automašīnu , ir ļoti augsta effektivitāte , viegli tiek galā ar netīrumiem uz auto virsbūves , tām piemīt ļoti augsta koncentrātība un patīkama ķiršu smarža.. Ražotāja cena par precēm no mūsu tiešsaistes veikala kataloga ļaus jums iegūt konkurences priekšrocības un nodrošināt augstu jūsu pašapkalpošanās pakalpojumu kvalitāti. Kad jums Latvijas teritorijā ir jāpērk moderns un efektīvs mazgāšanas līdzeklis, kura pamatā ir aktīvās putas, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim jums pabeigt pasūtījumu un izvēlēties labāko jums vajadzīgo , izdevīgāko variantu.

Lai apskatītu preces aprakstu , cenas , pielietojumu, spied zemāk.

Spied šeit


Aktīvās putas pašapkalpošanās auto mazgātuvēm
Vasks pašapkalpošanās mazgātuvēm

Vasks pašapkalpošanās mazgātuvēm

Augsti koncentrēti efektīvi vaski, kas aizsargā automašīnu no ārējām vides ietekmēm. Ir augsta ūdens atgrūšana, paātrinot auto žāvēšanas procesu pēc mazgāšanas. Nodrošina auto lakojuma papildu spīdumu un antistatiskas īpašības. Neizsmērē un nebojā stiklu. Piemērots jebkuriem laikapstākļiem, arī ziemai.

Lai apskatītu preces aprakstu , cenas , pielietojumu, spied zemāk.


Pulveris pašapkalpošanās automazgātuvēm

Koncentrēts pulveris automātiskām dozēšanas sistēmām un pašapkalpošanās automazgātavām. Var izmantot jebkura veida automašīnu mazgāšanai. Pamata īpašības: ideālas mazgāšanas līdzekļa īpašības, efektīvas, atšķaidot siltā un aukstā ūdenī, augsta šķīdība, neatstāj paliekas dozēšanas sistēmā, augstas kvalitātes putošana, ekonomisks patēriņš, patīkams augļu aromāts. Devas: 8-15 grami / minūtē atkarībā no aprīkojuma iestatījuma. Iepakojums 25kg

Lai apskatītu preces aprakstu , cenas , pielietojumu, spied zemāk.


Pulveris pašapkalpošanās automazgātuvēm

Populārākie produkti pašapkalpošanās automazgātuvēm

Active Foam Magic

Active foam Magic, rozā putas 23 kg

bezkontakta aktīvās putas priekš-mazgāšanai rozā krāsā 23 kg

Spied šeit

ACTIVE SELF TOP

Active self top, auto priekšmazgātājs pašapkalpošanās automazgātuvēm 24 kg

 Ļoti koncentrētas aktīvās putas pašapkalpošanās auto mazgātavām - 24 kg

Spied šeit


SUPERPOWDER PLUS RED FRUITS        

SUPERPOWDER PLUS RED FRUITS, pulveris pašapkalpošanās automazgātuvēm 20 kg

Pulveris pašapkalpošanās automazgātuvēm ar augļu  aromātu   20 kgCHERRY WAX

Cherry wax, vasks ar ķiršu aromātu pašapkalpošanās automazgātuvēm

AUKSTAIS VASKS AR ĶIRŠU AROMĀTU - 21 kg

Spied šeit

Aprīkojums pašapkalpošanās automazgātuvēm

Mēs piedāvājam aprīkojumu , kurš piemērots tieši pašapkalpošanās automazgātuvēm , kā dozatronus, augstspiediena šlaukas, konsoles, uzgaļus, dīzes, putuģenerātorus , pistoles, augstspiediena iekārtas , remonta komplektus , filtrus un, citas detaļas.

Putu pistoles pašapkalpošanās automazgātuvēm

Putu pistoles


Remonta komplekti pašapkalpošanās automazgātuvēmRemonta komplekti


Uzgaļi
Uzgaļi

Konsoles pašapkalpošanās automazgātuvēm

Konsoles

Dozēšanas ierīces, Dosatron

Dozēšanas ierīces - DOSATRON

Dozēšanas sūkņi , kas pārsvarā sastāv no plastmasas un gumijas detaļām. Paredzēts koncentrētu šķidru produktu atšķaidīšanai proporcijā 0,4% -4% tekošā ūdens plūsmā, īpaši tiek pielietoti pašapkalpošanās automazgātuvju sistēmas, lai pēc iespējas effektīvāk škaidītu mazgājošos līdzekļus.


Spied šeit

Šeit vari uzdot sev interesējošu jautājumu

Jautājiet sev interesējošu jautājumu un ar jums drīzumā sazināsies Grassbaltic menedžeris.Pirkumu grozs